SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Geleceğin önemli yıldız adayları arasında gösterilen F.Bahçe'nin başarılı oyuncusu Salih Uçan önemli açıklamalarda bulundu. Oynamaya başladıkça performansının yükseldiğini belirten Salih, F.Bahçe Dergisi'ne önemli açıklamalarda bulundu:

“Çok çalışıyorum, kendime de güvenim var. Aykut Hoca'ya ve takımdaki tüm ağabeylerime kulak kesiliyorum, sürekli gözlem yapıyorum. Türkiye'de genç yaşta parlayıp sonradan kaybolan çok futbolcu var. Her şeyi öğrenerek ve sindirerek yaşamayı tercih ediyorum. Ve en önemlisi; gazete ve internette yazılan olumlu olumsuz hiçbir şeyi okumuyorum. Böylelikle kendi çizgimde devam edebiliyorum. Çünkü şımarmaya hiç niyetim yok.

‘G.SARAY’I YENECEĞİZ’

Yaşımın genç olmasına rağmen, yurt dışından da takip edildiğimi biliyorum. Bucaspor'dayken de Türkiye'deki hatta yurtdışındaki bazı kulüplerin ilgisini çekiyordum. Bunun artarak devam etmesi gelişimimim doğru yolda olduğunun bir göstergesi. Amsterdam'a gitmeyi gerçekten çok istiyorduk. Takım olarak motivasyonumuz üst düzeydeydi ama olmadı.

G.Saray maçına da gelince; derbilerin her zaman için bizler ve camiamız açısından farklı bir yeri vardır. İnanıyorum ki sahamızda taraftarımızın da desteğiyle gülen taraf olarak ayrılacağız.”