SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, ay sonunda yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Sadri Şener Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sadri Şener, Bordo – Mavili takımdan ayrılan Egemen Korkmaz, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Şener, “Egemen para yüzünden başka kulübü tercih etti. Burak ile Selçuk'a 2,5 milyon Avro verdik. 12,5 milyon Avro versen burada durmazlardı. Bu benim kabahatim değil, senin de değil. Bu il çok sevdiğiniz bir il olmasına rağmen sosyal yapıda İstanbul'dan çok geri kaldı. Burak ve Selçuk'un İstanbul'da kız arkadaşları var, senin Bordo – Mavi rengine de aşık değiller. Onları tutamadık. Şimdi beni nasıl suçlarsın. Umut ise 10 numara bir adam ya da Türkçesi Burak'tan iyi. Burak Pazartesi akşamı Lig TV'de diyor ki ‘Çok memnunum Galatasaray'a geldiğime' Orada bir hayatı var. Maserati sürüyor. Burada sürse taş atarlar mesela, doğru mu? Taş attıkları da iyi olur, o da ayrı konu” dedi.

Yayınlanma Tarihi:19:38,