SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Radyospor’a konuşan Haznedaroğlu “Robben’i her takım ister ve Galatasaray’a gelebilir. Başkan’ın önemli bir yıldız oyuncu transfer etmek gibi bir planı daha var. Melo’da geçen sezon yaşanan bu yıl yaşanmaz” dedi.

Semih Haznedaroğlu, “Başkan başarıyı isteyen, hırslı ve heyecanlı bir yapıya sahip. Yönetimde Sneijder, Drogba gibi bir ismin daha alınacağı konuşuluyor. Robben’i herkes ister. Evet Robben çok önemli bir oyuncu. Yaşı da ilerledi. Dolayısıyla Galatasaray’a gelebilir. Vatandaşı Sneijder’in bizde olması bu konuda ayrıca etkili olabilir” dedi.

MELO İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Melo’nun takımda kalması için görüşmelerin devam ettiğini belirten Haznedaroğlu, “Sezon başında yaşadığımız sıkıntıyı bu yıl yaşamak istemiyoruz. Juventus ile görüşmeler devam ediyor. Belki 3 yıllığına kiralamak bir formül olabilir. Ama ne olursa olsun bu işi çok uzatmak istemiyoruz” şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI

Sivasspor’u yenmeleri halinde şampiyon olacaklarını hatırlatan Haznedaroğlu, “Sivasspor maçında şampiyonluğumuzu ilan etsek bile kutlamaları Trabzonspor maçı sonrasına bırakacağız. Çünkü önümüzdeki hafta Fenerbahçe maçı var ve derbiye en yüksek motivasyonla çıkmak istiyoruz. Fenerbahçe maçları bizim için hep önemlidir. Bunu düşünmek zorundayız” dedi.