SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Robben’de flaş gelişme

Galatasaray'ın transfer gündemindeki 1 numaralı isme Robben, Hollanda'da Evers Staat Op op 538 isimli radyo programında "Türkiye'ye gitmiyorum" açıklaması yaptı.

Güncellenme: 16:16, 03/05/2013
Robben’de flaş gelişme

Didier Drogba, Wesley Sneijder gibi dünya yıldızlarına sarı-kırmızılı formayı giydiren Galatasaray Yönetimi için Arjen Robben transferi de pek kolay olmayacağı benziyor. Cimbom’un 1 numaralı hedefi olan yıldız oyuncu, Hollanda’da radyo programı Evers Staat Op op 538’e çok önemli açıklamalar yaptı. Bayern Münih’in Şampiyonlar Ligi’nde finale çıkmasında çok büyük rol oynayan Hollandalı oyuncu, Galatasaray ile ilgili transfer dedikodularına “Türkiye’den kimse ile bir temasım bulunmuyor. Ben de yazılanları basından takip ediyorum. Size sadece şunu söyleyebilirim, Türkiye’ye gitmiyorum. Burada iki yıllık daha kontratım ve harika bir zaman geçiriyoruz. Ailemle Münih’te olmaktan çok mutluyuz. Burada devam edeceğim. Bizim için sezon devam ediyor ve şu anda bu dedikodularla vakit geçiremem. Çok iyi geçirdiğimiz bu sezonu fantastik bir sonla bitirmek isityoruz” dedi.

Yönetim peşini bırakmıyor

Ancak Hollanda’dan gelen bu haberlere rağmen sarı-kırmızılı yönetimin Arjen Robben konusunda ısrarını sürdürdüğü öğrenildi. Daha önce ‘gelmez’ denilen Drogba ve Sneijder gibi yıldızları Türkiye’ye getiren Galatasaray’ın Hollandalı yıldız konusunda da çok sabırlı bir şekilde transfer operasyonunu adım adım sürdüreceği bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:16:12,