SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray geçen sezon Hakan Balta, bu sezon ise Albert Riera ile sol kanadı idare etti. Ancak ligde işi kotaran ikili Şampiyonlar Ligi seviyesi için zayıf kaldı. Fatih Terim elindeki malzemeyle sezonu şampiyonluk noktasına getirmesine rağmen daha büyük hedefler için savunmanın solunda mutlaka Carlinhos'u görmek istiyor. Fluminense'li futbolcuyu devre arasında da çok isteyen İmparator bu hayaline kavuşamamıştı. G.Saray, Carlinhos'u kapmak için bir kez daha atağa kalktı. Sarı-kırmızılı kulüp Fluminense'nin istediği yüksek bonservis bedelini 4.4 milyon dolara kadar çekmiş durumda ancak oyuncuyu ikna etmek şu aşamada zor görünüyor.

MİLLİ FORMA İÇİN

Carlinhos transferinde önemli mesafe kat eden Cimbom, Sambacı'nın menajeri Luizao'yu İstanbul'a getirdi. Pazarlıklar sürse de Carlinhos'un günaşırı söylediği tek bir cümle var: “Brezilya Milli Takımı'nda forma giymek için Brezilya'da kalmayı düşünüyorum”

Aslan kasasından çıkaracağı yüksek miktarla kulübü Fluminense'yi memnun etse de futbolcunun aklını çelebilmiş değil. Şampiyonlar Ligi ve Drogba, Sneijder gibi dünya yıldızlarıyla birlikte oynama şansı Cimbom'un masaya koyduğu kozlar.