SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’de forma giymeye başladığından bu ya ilk kez Mourinho tarafından yedek bırakılan Iker Casillas, takımından ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İspanya’da basın mensuplarıyla biraraya geldiği bir ortamda kendisi, geleceği ve hocası Jose Mourinho hakkında merak edilenleri yanıtlayan Casillas, transfer iddialarının aksine daha uzun yıllar Real Madrid’de kalmak istediğini söyledi.

Kendisinin 9 yaşından bu yana Real Madrid için oynadığını hatırlatan Casillas, “Real benim hayatımı adadığım kulüp ve ne olursa olsun devam eden sözleşmem var. Burada kalıp kulübüme hizmet etmek istiyorum. Real Madrid neredeyse ben de oradayım” diyerek adeta Mourinho’ya da göndermede bulundu.

Bu sezon ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde başarısız Jose Mourinho’nun geleceği hakkında da yorumda bulunan tecrübeli kaleci, “Jose’nin geleceği ne olacak tabii ki ben bilemem. Bunu ona sormanız gerekir. Beni formasını giydiğim kulüp ve formam ilgilendiriyor.” dedi.

Casillas hala hedeflerinin olduğunu şu sözlerle ifade etti; “Sezonun geri kalanında hedefsiz gibi görünebiliriz ancak Kral Kupası’nda hala mutlu sona ulaşabiliriz. Kupa almaya alışkın bir takım olarak elimizde kalan bu son şansı iyi değerlendirip sezonu 1 kupayla tamamlamak bizim açımızdan fena olmaz.”

Yayınlanma Tarihi:19:10,