SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz… Okan Turan, Atletico Madrid forması giyen ağabeyi Arda hakkında “İnşallah dönecek. Ben de istiyorum” dedi. Yazdıkları ses getirince attığı tweetleri sildi.

AMK'nın geçen yaz ortaya çıkardığı ‘Arda Turan-Galatasaray flörtü'nde ikinci perdenin yaşanması an meselesi. Bu kez transfer hikayesinde aktör Atletico Madrid ya da Galatasaray değil, Arda'nın kardeşi Okan'ın ta kendisi!

‘ABİMİN DÖNMESİNİ İSTİYORUM'

Önceki akşam twitter hesabında sarı-kırmızılı taraftarların sorularını yanıtlayan Okan Turan öyle bir itirafta bulundu ki iş çok ciddi… “Ben de her Galatasaray taraftarı gibi abimin Galatasaray'a dönmesini istiyorum! Bazen böyle kısa ayrılıklar olur. İnşallah dönecek abim, dualarınızı eksik etmeyin” diye tweet atan Okan, yazdıklarının çok ses getirmesi sonucunda geri adım attı ve tweetlerini silmek zorunda kaldı.

PARÇALI FORMA OLSUN YETER!

Arda’nın kardeşi sözlerine şöyle devam etti: “10 numara Metin Oktay'ın forması olduğu için giymek istemişti ama her şeyden önemlisi parçalı… Parçalı üstte olduktan sonra gerisi boş.”

Sakatlığı nedeniyle bir süredir Atletico Madrid'i yalnız bırakan Arda Turan'ın yeni uzun saçlı ve sakallı imajına da imalı bir göndermede bulunan Okan, “Gurbet zor… Saçları da bir eğlence” diye ekledi.

Egehan ŞENGÜL/AMK

Yayınlanma Tarihi:21:04,