SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid’in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, Jose Mourinho’nun kulüpten ayrılma ihtimalinin kendisini endişelendirmediğini, takımının her zaman Şampiyonlar Ligi’nde en ileriye ilerleyebileceğini söyledi.

Başarılı futbolcu maç sonrasında yaptığı açıklamada Jose Mourinho’nun geleceği hakkında konuşmak istemezken, “Mourinho’nun gidişi beni ilgilendirmiyor. Sadece takımı ve kendi geleceğimi düşünüyorum. Hocamız hakkındaki dedikodularla ilgilenmiyorum.” dedi.

Kulüple olan sözleşmesi hakkında konuşan Ronaldo, “Sözleşmemi yenileyip yenilemeyeğim belli değil. 2 senelik daha kontratım var. Kazandığım bir yerde olmak istiyorum. Burada taraftarla birlikte kendimi çok iyi hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

Dortmund karşısındaki performanslarının iyi olmasına karşın yetersiz kalmasına bir hayli üzülen Ronaldo, “Bu gece çok daha iyi oynayabilirdim. Takımım için gol atabilirdim ancak olmadı. Her zaman takımım için en iyisini yapmaya çalışıyorum.” derken seneye de bu kupa için daha fazla mücadele edip şampiyonluğa uzanmak istediklerini söyledi. Ronaldo Dortmund’u kutlayıp sözlerini noktaladı. (Goal)

Yayınlanma Tarihi:11:19,