SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, açıklamalarda bulundu. Orduspor karşısında gerekli sonuca ulaşmak isteyeceklerini ifade eden Hikmet Karaman, daha sonra şunları söyledi:

“Kasımpaşa mağlup oldu. Bize de Akhisar Belediyespor ile berabere kalmamıza rağmen avantaj sağladı. Beraberliğin ne kadar değerli olduğunu ortaya koydu. Hafta sonunda Orduspor ile önemli bir maçımız var. Son derece dikkatli olmalıyız. İşi diğer takımların alacağı sonuca bırakmamalıyız. Direksiyonun başına kendimiz geçmemiz gerekiyor. Orduspor karşılaşması böyle bir maç. Bizden önce de cuma günü Kasımpaşa oynayacak. O karşılaşmanın sonucu da önemli. İşimizin bilincindeyiz. Deplasmana gidiyoruz. Başka takımların sonuçlarına bırakmadan halletmemiz gereken bir olayla karşı karşıyayız.”

“BU TAKIM AVRUPA’YA GİDECEK”

Bursaspor’un bu yıl Avrupa Kupaları’na katılacağını da iddia eden Hikmet Karaman, şöyle devam etti:

“Hedef, Avrupa Kupaları’na katılmak. Önümüze şanslar çıkarsa bunları en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz, dedik. Birinci derecede Avrupa. Ama sadece Avrupa Kupaları’na katılmak değil orada da taraftarımıza gelecekte anacakları sonuçları elde edebilmek. Sadece katılmak da yeterli değil.”

Hikmet Karaman, yeni sezon planlamasıyla ilgili soruya yanıt vermezken, “Şu an tek düşüncemiz Orduspor maçı. Bunları daha sonra konuşacağız” dedi.