SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Onu Irina’ya tercih etti

İngiliz The Sun gazetesi, Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Irina Shayk'ı Dortmund maçından 48 saat sonra Brezilyalı model Andressa Urach ile aldattığını yazdı. Real'li süperstar iddiaları kesin bir dille yalanladı

Güncellenme: 11:59, 30/04/2013
Onu Irina’ya tercih etti

Futbola kadar özel yaşamıyla da gündeme gelen Cristiano Ronaldo için ortaya müthiş bir iddia atıldı. 3 yıldır Rus model Irina Shayk ile birlikte olan Portekizli süperstarın, sevgilisini Brezilyalı bir güzelle aldattığı öne sürüldü.

İngiliz The Sun gazetesi, CR7’nin İspanyol devinin Dortmund’a 4-1 mağlup olduğu maçtan 48 saat sonra Brezilya’da ‘Bayan Popo’ seçilen Andressa Urach bir otelde bir gece geçirdiğini öne sürdü. Urach, gazeteye yaptığı açıklamada Ronaldo ile beraber olduğunu söylerken, “Bana ‘küçük atım’ diyordu. Benim rüyalarını süslediğimi ifade etti” diye konuştu.

Olayın 15 bin euroluk bir suitte gerçekleştiği ve otele Audi A3’yle gelen Ronaldo’nun kensidini odada bekleyen Urach’ın yanına sadece 6. kata giden özel bir asansörle çıktığı kaydedildi. Sakatlığı nedeniyle Real’in Atletico Madrid’i 2-1 yendiği derbide forma giyemeyen Portekizli süperstar ise bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Böyle bir iftiraya maruz kaldığı için çok üzgün olduğunu vurgulayarak, Cristiano Ronaldo, Andressa Urach’ı tanımadığını açıkladı ve belirtilen günde Hotel Villa Magna’da gazeteci Manu Sainz’a özel bir röportaj verdiğini açıkladı.