SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş taraftarı ayaklandı. Son dönemde yaşanan yönetim kaynaklı sıkıntılar siyah-beyazlı renklere gönül verenleri ‘Kulübe üye ol' kampanyası başlatmaya itti.

Başkanın yöneticisini; yöneticinin kulüp başkanını eleştirmesi, yönetici korumasının kendi taraftarına terör yaşatması, takımın başında bir teknik adam varken başka bir hocaya ‘resmi' güzellemeler yapılması, asırlık bir çınarın menajerlerin arka bahçesi haline gelmesi, borcun 500 milyon liraları aşması ve vesaire… Bunlar Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün son dönemde yaşadıklarının özeti sadece. Özellikle Orduspor maçında numaralı tribündeki sıkandal olay Beşiktaşlı taraftarların sabrını taşırdı. Siyah-beyazlı renklere gönül verenler ‘Değişim gerek' diyerek ayağa kalktı. Twitter, facebook ve internet formlarında mesajlaşan taraftarlar ‘Kulübe üye ol. Beşiktaş'a sahip çık, yönetimini sen seç' görüşlerini bildiriyor.

ÜYE OLMAK İÇİN NE GEREKLİ?

Fikret Orman yönetimiyle birlikte değiştirilen üyelik sistemine göre giriş aidatı bin 200 TL', yıllık aidatlar ise 120 TL'dir. Bu rakam taksitle ödenebiliyor.