SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bulgaristan’ın Chernomorets Burgas takımından ikinci yarının başında Sivasspor’a gelen ve oynadığı futbol ile dikkat çeken Fas asıllı Fransız oyuncu Aatif Chahechouhe, Sivasspor ile olan sözleşmesini 2016 yılının sonuna kadar uzattı. Sivasspor’da çok mutlu olduğunu dile getiren Aatif Chahechouhe DHA’ya özel yaptığı açıklamada, “Sivas’ta ve Sivasspor’da kendimi çok iyi hissediyorum. Hocamız bana güveniyor. Burada iyi bir çalışma ortamı var. Bende olumsuz olabilecek hiç bir şeyi kafama takmıyorum. Tamamen işime odaklanıp işim için savaşıyorum. Sonunda da böyle güzel sonuçlar çıkıyor.” dedi.

KALİTEMİN FARKINDAYIM 

Sivasspor’a gelirken başarılı olacağını bildiğini söyleyen Aatif Chahechouhe, “Ben kalitemin farkındayım. İyi şeyler yapacağımı biliyordum. Hatta bunlardan daha iyisini de yapacağıma inanıyorum. Bunun için savaşıyorum. Daha iyisini de göreceğinize inanıyorum. Önemli olan kafamın rahat olması. Şu anda da kafam rahat. Böyle devam eder ise daha iyi bir Aatif Chahechouhe’yu herkese gösterebilirim.” dedi.

“SİVASSPOR’DA MUTLUYUM”

Aatif Chahechouhe, şu anda sadece Sivasspor ve burada başarılı olmayı hedeflediğini belirten yıldız oyuncu, “Burada da mutlu olduğum için de benim açımdan herhangi bir problem yok. Şu an için kafamı başka şeylere başka takımlara, başka düşüncelere takmıyorum. Sivasspor’a odaklıyım. Bu takım için savaşıyorum. İlerleyen zamanlarda başka yerlerden iyi bir teklif gelir ise yönetimde sıcak bakarsa bu da Sivasspor için hayırlı bir transfer olursa o zaman düşünülür. Ama ben Sivasspor’da çok mutluyum. Burası büyük bir şehir değil. Bazı yönlerden imkanları kısıtlı bir şehir olabilir ama benim ailem burada onlar ile birlikte mutlu bir aile hayatım var. Benim için önemli olan da bu, ben Sivas’ta ve Sivasspor’da çok mutluyum.” dedi.

“GALATASARAY MAÇINA GALİBİYET İÇİN GİDECEĞİZ”

Hafta sonu oynanacak Galatasaray karşılaşmasına da değinen Aatif Chahechouhe, “Çok önemli çok güzel bir karşılaşma olacak. Galatasaray şampiyonluğun eşiğinde. Onların şampiyonluğu bu maça bağlı ama açıkçası bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Biz oraya galibiyet için gideceğiz. Onun için sahada savaşacağız. Bu yıl biz bu takım ile Fenerbahçe’ye, Beşiktaş’a karşı galibiyetler aldık. Her takıma karşı da galibiyet alabiliriz. Bu yüzden Galatasaray’a karşı da galip gelebiliriz. Biz İstanbul’a galibiyet için gidip, galip gelmek için oynayacağız.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:10,