SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

59-57!

29 Nisan 2013

Galatasaray zor Antep deplasmanından 3 puanla dönerek matematiksel olmasa da 2012-13 sezonunun şampiyonu oldu.

SARI-Kırmızılı takım sezon boyunca önde götürdüğü ligde artık şampiyonluğa sadece 3 puan uzakta. Fatih Terim'in takımın başına geçmesi ile ayağa kalkan sarı-kırmızılılar, iki sezonda 59 haftanın 57 tanesinde lider. Sadece bu istatistik bile Galatasaray'ın şampiyonluğu hak ettiğinin göstergesi… İki büyük kalıyor!

MAÇ vasattı. Özellikle Galatasaray… Takımda göze batan isim yoktu. Cimbom, tecrübeli kadrosu ile son haftaları bayır aşağı iner gibi geçerek şampiyonluk için ‘çok büyük' avantaj sağladı.

SÜPER Lig iki sezondur Galatasaray ile ezeli rakibi Fenerbahçe arasında geçiyor. İki dev rakipleri ile arayı öyle açtılar ki arada La Liga'yı domine eden Real Madrid-Barcelona ikilisinden daha büyük fark oluştu.

Özellikle Beşiktaş ve Trabzonspor bir an önce toparlanmazsa memlekette iki büyük kalacak! Üçüncü Dünya ülkesiyiz…

KARŞILAŞMA öncesi yaşananlar ise yine bir Üçüncü Dünya ülkesi olduğumuzu gösterdi! Türk Polisi biber gazı antrenmanlarını taraftarlar üzerinde yapıyor.

Taraftar alışık ama maça gelen çocuklara yazık oluyor… İstanbul Polisi, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda sıkmıştı biber gazını, en azından Antep'te açık havada sıkıldığına sevinir hale geldik!

Bitirirken; Biber gazını icat edinin…

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek