SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ankaragücü karşılaşması sonrasında basın toplantısı düzenleyen Mustafa Denizli, yaklaşık 4 aydır Çaykur Rizespor’un başarısı için yönetim, taraftar, teknik ekip ve futbolcular ile olağanüstü bir özveri ile bu güne geldiklerini belirterek şunları söyledi:

“Katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Futbolcularım örnek bir oyun ve mücadele sergiledi. İlk hedefimize ulaştık. Lig sonunda diğer planlamaları yapacağız. Bu başarılar yaşanır, biter. Bu maçta sahada şampiyona yakışan bir takım vardı. Geçen yıl bu takım Akhisar Belediyespor maçında büyük bir travma yaşadı. Kolay bir maç olmadı. Futbolcularım maçın ikinci yarıda istediği oyunu oynayarak maçı kopardı. Ligin en çıkışta olan bir takımına karşı oynadık. Takımıma taraftarımıza yönetimimize bir daha teşekkür ediyorum.”

SEZON SONUNDA

Rize’ye geldiği gün bir çok yerden mesaj aldığını ifade eden Mustafa Denizli, bazı çevrelerin bu kararı alışını sürpriz olarak değerlendirdiğini vurgularken şöyle konuştu:

” Rize’ye gelmemin çok önemli iki nedeni vardı. Bunu sezon sonunda sizlerle paylaşacağız. Önümüzde artık yeni projeler olacak. İster üçüncü ligde olsun isterse Şampiyonlar Ligi’nde olsun hep hedeflerim olmuştur. Bizleri bir kademe daha yukarıya taşıyacak hedefleri belirledik. Yeni hedefimiz, bunları hayata sokmak.”