SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

 

Polonya medyasında yer alan habere göre kornerde Polonyalı golcünün yanına gelen R.Madrid’in tecrübeli savunma oyuncusu, “Dört gol attın, yeterli değil mi?” dedi.

Real Madrid’e karşı 4-1’lik skora güvendikleri takdirde hayal kırıklığına uğrayabileceklerini ifade eden Lewandowski sözlerine şöyle devam etti:”Real Madrid’in benimle ilgilendiği haberlerini gazetelerden okuyorum bu kafamı karıştırmıyor. Rakibimiz bizi İspanya’da savuma yapmaya zorlayacak, buna izin vermemeliyiz. İlk maçtaki 4-1’lik galibiyete güvenmemiz gerek.Rövanşta da kusursuz olmalıyız, bunu başaramazsak sorunlar yaşarız.Ramos birkaç tane sert faul yaptı ama bu dört gol atmama engel olmadı. Kornerde yanıma gelen Pepe, dört gol attın yetmedi mi diye sordu bana.”

Taransferi ile ilgili de açıklama yapan Lewandowski, “Menajerim Cerazy Kucharski, gelecekte nerede oynayacağım konusundaki görüşmeleri o yapıyor. Transfer konusunda bir şey söylemek istemiyorum. Şu an tek istediğim Şampiyonlar Ligi finalinde iki Alman takımının karşılaşması.” dedi.(eurosport)