SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeşil beyazlılar, haftanın çekişmeli geçmeye aday mücadelesinde rakiplerini yenerek, Avrupa Kupasına gidebilme yolunda yakaladığı avantajını da devam ettirmek hedefinden. Bursaspor’da sakatlıkları bulunan Edu ile Ferdinand’ın tedavisine bugün de devam edildi. Bu iki oyuncunun durumu cumartesi günü yapılacak kontrolde netlik kazanacak.

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Selçuk Eren, haftanın en çekişmeli maçını oynayacaklarını belirterek şunları söyledi:

“Bu haftaki rakibimiz Akhisar Belediyespor son haftaların formda takımı. Gekas’ın gelmesiyle birlikte onlarda bir çıkışa geçtiler. Bizde Hikmet Karaman hocamız ile birlikte yükselişteyiz. Cumartesi günü gerçekten çok güzel, zevkli ve çekişmeli bir maç oynayacağız.”

TARAFTARLARA ÇAĞRI

“Bursaspor’a gönül veren taraftarlarımızı bizim açımızdan Avrupa Arenası’nda yeniden boy göstermemiz için büyük önem taşıyan maça bekliyoruz. Taraftarlarımızın cumartesi gecesi tribünleri yine doldurarak, futbolcularımıza büyük moral vereceklerine olan inancım tam.”

HEDEFİMİZ GALİBİYET

“Bursaspor olarak bizim her maçta olduğu gibi hedefimiz yine galibiyet olacaktır. Futbolcularımızın, taraftarlarımızında vereceği destekle bu zorlu mücadeleden de üç puanla ayrılacaklarına inancım tam. Sahada centilmence bir mücadele olmasını arzuluyorum.”