SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

7 puanlık farkı ‘garanti' görmeyen Fatih Terim, oyuncularını topladı ve “Taraftar havaya girebilir ama sizin işiniz daha bitmedi! Şimdi değil şampiyon olduktan sonra sevineceğiz” uyarısını yaptı.

Ligde bitime 4 hafta kala en yakın takipçisi Fenerbahçe'ye 7 puan fark atan Galatasaray'a mutlu son için 2 galibiyet yetiyor. Bunun bilincinde olan sarı-kırmızılı taraftarlar, forumlarda şampiyonluk şarkılarını söylemeye başladı bile. Ancak teknik heyet ve yönetim hiç oralı değil!

PUAN FARKINI UNUTUN!

Özellikle Fatih Terim disiplini elden bırakmıyor ve oyuncularının havaya girmesine izin vermiyor. 1 günlük iznin ardından dün Florya'da toplanan ve Gaziantepspor maçı için topbaşı yapan Galatasaray'da İmparator rüzgarı esti. Futbolcuları ile dünkü antrenman öncesinde bir araya gelen Fatih Terim, “Rehavete girmenize kesinlikle izin vermeyeceğim. Puan farkına sakın aldanmayın. Bu ligin şakası yok! Bu ciddiyetimizi koruyalım, Gaziantep'te kaza yapmayalım” uyarısında bulundu.

Hafta boyunca oyuncuları ile bire bir görüşmeler yapacak olan sarı-kırmızılıların kurt hocası, şampiyonluk matematiksel olarak garantilenmeden takımda kesinlikle gevşeme istemiyor.

AYSAL’DAN TAM DESTEK

Sadece Fatih Terim değil camiada gevşemeye izin vermeyen… Başkan Ünal Aysal da son derece temkinli. Kritik Gaziantep deplasmanı öncesi Florya'ya çıkarma yapacak Aysal, Fatih Terim ve Aslanlarına moral verecek.

Transferi unutan ve şampiyonluğa konsantre olan sarı-kırmızılılar, Florya'da Gaziantepspor maçı ile yatıp, Gaziantepspor maçı ile kalkalacak. Taraftarlar da Kamil Ocak'a takımı yalnız bırakmayacak.

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK