SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Semih'in cezasının bitmesiyle birlikte G.Antep önünde hangi 4'lünün oynayacağı merak edilirken, bu sezon 10 farklı isim Fernando Muslera'nın önünde forma giydi.

Yapılan basit hatalar, oyuncuların istikrarsızlığı derken bu durum geçen sezon tam 20 maçta kalesini gole kapatan Fernando Muslera'yı da doğrudan etkiledi. Ancak sarı-kırmızılıları zora sokan durum Tomas Ujfalusi'nin sakatlanmasıyla birlikte patlak verdi. Çek yıldızın sadece iki maç oynadıktan sonra sezonu kapatmasıyla birlikte bu bölgeye yapılan Cris transferi de G.Saray'a ilaç olmadı ve geri dörtlüde tam 10 farklı futbolcu forma giydi. Cris kısa sürede yarattığı hüsranla gönderilirken, Semih Kaya ve Dany'nin yaptığı hatalarla şans bulan Gökhan Zan da son haftaların göze giren ismi oldu.

Şimdi herkes G.Antep deplasmanında hangi iki futbolcunun forma giyeceğini merak ederken, aslında aynı durum bekler için de geçerliliğini koruyor. Ortadaki 2 formayı 5 farklı isim giyerken, sol bekte de Fatih Terim, Hakan Balta'dan memnun kalmayınca sol açık Riera'yı buraya monte etti. Çağlar'a sadece bir maçta tahammül edebilen İmparator, sağ bekte ise form düzeylerine göre Eboue ve Sabri Sarıoğlu arasında gidip geldi. Zaman zaman yapılan oyuncu değişiklikleri ile maç içerisinde Hamit de bu bölgenin adamı oldu…