SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Henüz şampiyon olmadık’

Galatasaray'ın ligin 31. Haftasında oynayacağı G.Antespor maçı öncesi Fatih Terim'den futbolcuları rehavete kapılmamaları konusunda uyardı.

Güncellenme: 22:17, 22/04/2013
‘Henüz şampiyon olmadık’

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Gaziantepspor ile 28 Nisan 2013 Pazar günü deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenmanla devam etti.

Antrenman öncesinde teknik direktör Fatih Terim, sahada oyuncularıyla kısa bir toplantı yaparak kendilerine uyarılarda bulundu.

‘HENÜZ BİTMİŞ BİR ŞEY YOK’

Oyuncularına rehavete kapılmamaları gerektiğini anlatan deneyimli teknik adam, “Henüz bitmiş bir şey yok. Önümüzde önemli maçlarımız var. Bugün her şey için son olsun. Maça kadar herkes iyi konsantre olsun ve iyi yaşasın. Bir işi yapıyorsak daima ciddi yapacağız. Daha dört maçımız var. Ve bu dört maç şimdi daha da zor. Ciddiyetten uzaklaşmadan en iyi şekilde maçlarımızı oynayıp kazanmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Fatih Terim’in konuşması sonrasında başlayan antrenmanın ilk bölümünde ısınma ve açma – germe hareketleri gerçekleştirildikten sonra pas çalışması yapıldı. Ana bölümde ise iki gruba ayrılan oyuncularımız, dar alanda yapılan çift kale maçla antrenmana devam etti.