SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ligde 5 maçlık galibiyet serisi yakalayan ve zirvede tek kalan Galatasaray'ın bu başarısında aslan payı Didier Drogba'nın… AMK dün Drogba'nın performansını A'dan Z'ye değerlendirdi ve manşetinde Fildişili forvete yer verdi. Bu haberimiz o kadar çok ses getirdi ki Galatasaray'ın 35'lik yıldızının kulağına kadar gitti…

Dün instagram hesabında AMK'nın sayfasını paylaşan Didier Drogba, “Yaş 35… Takımın yarısı” haberimizi birinci ağızdan doğruladı ve “İki gol daha attım. Her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum” yorumunu yazdı.

HABERİMİZ SES GETİRDİ!

Yaşı ile ilgili eleştirilere yeşil sahada cevap vermeye devam edeceğini ima eden Drogba, yine sarı-kırmızılı taraftarların gönlünü kazandı. Binlerce Galatasaraylı, ‘Parçalı Fil'in sosyal medyada paylaştığı AMK sayfasını çok beğendi ve 1978 doğumlu oyuncudan şampiyonluk kupasını getirmesini istedi!

Sarı-kırmızılı takımın ligde attığı son 18 golün 14'üne direkt etki eden Drogba, bu formunu koruması halinde taraftarını daha çok sevindireceğe benziyor. Ligde 5, toplamda 6 gole ulaşan yıldız oyuncu, Gaziantep deplasmanında teknik heyetin en büyük kozu.

Egehen ŞENGÜL / AMK

Yayınlanma Tarihi:10:00,