SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alemin de kralı!

Galatasaray' ın yıldız futbolcusu Didier Drogba, Levent' teki Billionaire Clup' ta felekten bir gece çaldı. Gece sonunda yanındaki kadınlarla birlikte gazetecilere görüntü vermek istemeyen yıldız futbolcu, kaçış olarak mekanın otopark kısmını kullandı. Çıkışta gazeteciler ile Drogba' nın arkadaşları arasında ise kısa süreli gerginlik yaşandı.
Galatasaray' ın devre arasında renklerine kattığı Fildişi Sahilli yıldız oyuncusu Didier Drogba, önceki gece kalabalık bir arkadaş grubuyla Levent' teki Billionaire Clup' ta eğlendi. Mekanda arka arkaya 5 şişe şarap açtıran yıldız oyuncu, adeta ligde Sanica Boru Elazığspor' a attığı iki golü kutladı.
Gece sonunda gazetecilerin kapıda beklediğini öğrenen Drogba, görüntü vermemek için inat edince uzun süreli bir bekleyiş yaşandı. Bu arada Drogba' nın görüntülenmesini istemeyen arkadaşları da gazetecilerin üzerine yürüyerek küfürler savurdu.
"Ne yapıyorsunuz" diyerek gazetecilere hakaret eden Drogba' nın arkadaşları bir yandan da gazetecilerin fotoğraflarını çekmeye çalışınca ilginç görüntüler ortaya çıkı.
Yaşanan bu taştışma sırasında ise mekanda Drogba' ya eşlik eden bir grup yabancı güzel taksiye bindirilerek oradan uzaklaştı. Yaklaşık yarım saat süren bekleyiş sonrası yıldız oyuncu otopark kısmına açılan kapıyı kullanarak kaçmayı başardı.