SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kocaman’dan ağır itham

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, "Galatasaray saha içiyle saha dışında bu 7 puanı kapattırmaz. Oralara çok fazla girmek istemiyorum" şeklindeki sözleriyle ezeli rakibini hedef aldı

Güncellenme: 23:24, 21/04/2013
Kocaman’dan ağır itham

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’dan olay sözler. Maçın ardından Lig TV’ye konuşan tecrübeli teknik adam “Kazanmamız gereken bir maçtı. Ama başaramadık. Çok üzgünüz. Galatasaray’ın bu kadar neyse o konulara girmek lazım ama şimdi değil. Gelecek haftalarda o konulara gireceğiz. Ancak bu konuları konuşmak için doğru bir yer değil. Artık Benfica maçına yönelmek zorundayız” açıklamasını yaptı.

Ama Kocaman basın toplantısında ise bir anda fikrini değiştirip, Galatasaray’ı hedef alan sözler kullandı. Aykut Kocaman, “Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız var ama mantıklı konuşmak gerekiyor. Bu konuda söyleyeceklerim var. Rakibimizle ilgili söyleyeceklerim var.  Galatasaray saha içiyle saha dışında bu 7 puanı kapattırmaz. Oralara çok fazla girmek istemiyorum. Son dakikalarda kazanılan çok maç var. Son 2 sezona baktığımız zaman Galatasaray’ın tırnak içinde söylüyorum bu gücüyle çok kolay yitireceğini düşünmüyorum şampiyonluğu” ifadelerini kullandı.