SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Milos Krasic, ligde uzun bir aradan sonra Eskişehir maçında son 17 dakika oynama fırsatı buldu. Aynı Krasic, Türkiye Kupası'ndaki Eskişehir karşılaşmasında ise 74 dakika sahada kaldı. Sırp oyuncu Lazio maçında ise son 4 dakika süre aldı.

Sırp basınına konuşan yıldız oyuncu, kadroya girememesinin nedeni yaşadığı sakatlıklara ve form durumuna bağladı. Transfer dedikoduları için de “Bir takımdan ciddi bir teklif aldığım doğru ama kulübüm beni bırakmak istemedi. Ben de güçlüklerle başa çıkarak seneye formumun en zirvesinde mücadele edeceğime inandığım için gitmek istemedim” dedi.

‘UMARIM FİNALE KALIRIZ’

Avrupa Ligi'nde çok iyi bir performans sergilediklerinin altını çizen Milos Krasic, Benfica maçları öncesi şartların eşit olduğu görüşünde. “Belirli maçlardaki kötü oyunumuzla bizi değerlendirmek haksızlık olur” diyen Sırp yıldız, “Benfica, Avrupa maçlarına daha az stresle çıkacak, çünkü ligdeki konumları bize göre rahat durumda ama biz de kaliteli oyunculardan kurulu bir takımız. İlk maçı sahamızda oynayacağız, umarım finale kalan taraf biz oluruz” şeklinde konuştu.

G.SARAY’A GÖNDERME

Sırp oyuncu, Türkiye dışında yıldız isimlerin Galatasaray'ı seçtiği algısına ise itiraz ediyor: Ligin kalitesi iyi bir seviyede. Büyük oyuncuların Türkiye'deki tek adresi Galatasaray değil!