SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor yönetimi, orta saha oyuncusu Maurice Edu’nun bonservisini almak için önümüzdeki hafta menajeriyle buluşacak. Görüşmeye QPR’dan kiralanan savunma oyuncusu Anton Ferdinand’ın menajeri de katılacak.

Devre arası transfer döneminde Stoke City’den sezon sonuna kadar satış opsiyonlu kiralık olarak transfer edilen ABD’li Maurice Edu ve İngiltere’nin Queens Park Rangers takımından kiralanan Anton Ferdinand’ın menajerleri önümüzdeki hafta Türkiye’ye geliyor. Teknik direktör Hikmet Karaman’ın gelecek sezonda da kadrosunda görmek istediği 2 futbolcu için yeşil beyazlı yönetim masaya oturacak.

Menajerlerin önümüzdeki hafta Bursa’ya gelecekleri ve Akhisar Belediyespor maçının ardından yönetimle bonservisler konusunda pazarlıklara başlayacakları ifade edildi.

BATALLA’DA SONA DOĞRU

Öte yandan takımın Arjantinli yıldızı Batalla’nın sözleşmesii uzatma görüşmeleri için menajeri Suzan Naguf ve babası Miguel, Bursa’ya geldi. Başkan İbrahim Yazıcı, transfer görüşmelerini bizzat yürütürken, daha önce yapılan görüşmelerden sonra tekrarlanan bu ikinci buluşmada önemli mesafe kat edildiği belirtildi. Batalla’nın 2014 Mayıs’ta bitecek olan sözleşmesinin 2 yıl daha uzatılması isteniyor.