SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aslan’ın Yıldırım’la yüzü gülmüyor

MHK, geçen hafta Karabük-G.Saray maçını yöneten Abitoğlu’nu G.Birliği-F.Bahçe maçına, F.Bahçe-Eskişehir maçını yöneten Bülent Yıldırım’ı ise G.Saray-Elazığ maçına atadı.

Güncellenme: 09:44, 19/04/2013
Aslan’ın Yıldırım’la yüzü gülmüyor

MHK, geçen hafta F.Bahçe ile G.Saray'ın maçlarını yöneten hakemleri bu kez yer değiştirerek bu haftaki maçlara atadı. F.Bahçe-Eskişehir maçında görev yapan Bülent Yıldırım, bu hafta G.Saray-Elazığ maçında görevlendirilirken, yine geçen hafta Karabük-G.Saray maçını yöneten Mustafa Kamil Abitoğlu ise G.Birliği-F.Bahçe maçında düdük çalacak.

Galatasaray-Elazığ maçında düdük çalacak Yıldırım, bu sezon 4. kez sarı-kırmızılıların karşılaşmasını yönetecek. Cimbom'un yüzü Yıldırım'la hiç gülmüyor. Beşiktaş'la 3-3, Eskişehir'le 0-0 kalan Aslan, yine Yıldırım'ın görev yaptığı Kasımpaşa maçını da 2-1 kaybetti.

Sarı-kırmızılı camiada ise bugün Bülent Yıldırım'ın yardımcılığını yapacak hakemler tartışma konusu oldu. Çünkü Aslantepe'de bayrak sallayacak yan hakemler Asım Yusuf Öz ve Ekrem Kan önceki akşam oynanan Eskişehir-Fenerbahçe Türkiye Kupası sınavında görev almıştı. Bu ikili hemen hemen hiç dinlenemeden 2. maçlarına çıkacaklar.

Yayınlanma Tarihi:09:01,