SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolga’dan ilk sinyal

Trabzonsporlu tecrübeli kalecinin menajeri Ayas, “Beşiktaş’ın bir ilgisi var. Şartlar oluşursa transfer gerçekleşebilir” diyerek yazılanların boşuna olmadığını gösterdi

Güncellenme: 09:15, 18/04/2013
Tolga’dan ilk sinyal

Türk basınında ilk kez AMK'nın duyurduğu Beşiktaş-Tolga Zengin flörtünü, Trabzonsporlu kalecinin menajeri Kanat Ayas üstü kapalı şekilde doğruladı. Haber1903'e konuşan Ayas, tecrübeli eldivenin Trabzonspor ile sözleşmesinin sürdüğünü kaydederek, “Tolga, artık forma giymek istiyor. Beşiktaş'ın da yerli iyi bir kaleciye ihtiyacı var. Bildiğim kadarı ile kulüpler arası görüşme olmadı. Ama Beşiktaş'ın Tolga Zengin'e bir ilgisi var” diye konuştu.

SEZON SONUNU İŞARET ETTİ

Menajer Ayas şartların oluşması halinde transferin gerçekleşebileceğini de gizlemedi. “Direkt olarak Beşiktaş, Galatasaray olarak konuşmadık ama şartlar oluşursa transferi gerçekleşebilir” ifadesini kullanan Ayas sözlerini, “Tolga Zengin, Trabzonspor'un kaptanıdır. Trabzonspor'u da üzerek asla gitmez. Trabzonspor'da da bir kongre süreci var. O yüzden bu anlamda net bir şey demek yanlış olabilir” şeklinde noktalayarak sezon sonunda bu transferin gerçekleşebileceğinin sinyalini verdi.