SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Tehlikenin farkında mısınız!’

Teknik direktörü Fatih Terim, ligin ilk yarısında Melo'nun penaltı kurtarmasıyla 3 puanı zar zor aldığı Elazığ maçı öncesi oyuncularını uyardı.

Güncellenme: 09:18, 18/04/2013
‘Tehlikenin farkında mısınız!’

G.Saray’da ‘şampiyonluk' için çok zor bir maç daha… Rakip büyüklere taktığı çelmelerle bilinen Yılmaz Vural'ın çalıştırdığı Elazığspor. “Kesin düşer” denilen takımı ateş hattının 3 puan üstüne çıkaran Vural “İstanbul'a, G.Saray'ı yenmeye gidiyoruz” ifadelerini kullanıyor. Florya cephesinde de teknik direktör Fatih Terim öğrencilerini “Aman dikkat” diye uyarıyor.

Bitime 5 hafta kala takipçisi F.Bahçe'nin 4 puan önünde bulunan G.Saray'da tecrübeli çalıştırıcı futbolcularla gerek toplu gerek birebir konuşmalar yaparak Elazığ maçının önemine değiniyor.

HESAPLARI VAR

Fatih Terim rakibin küme düşme hattından çıktığını ancak henüz puan olarak rahatlamadığını belirterek oyuncularını ikaz etti. İmparator “Elazığspor'la deplasmanda oynadığımız ilk maçı unutmayın. 1-0 yendik ama Melo penaltı kurtardı. Böyle futbol mucizeleri kolay kolay olmaz. F.Bahçe'ye ne evlerinde ne de Kadıköy'de yenildiler. Tam bir takım oyunu sergiliyorlar ve çok mücadeleci bir futbol ortaya koyuyorlar. Yapacağımız tek bir hata bizi şampiyonluktan edebilir. Çok dikkatli olun. Son iki maçta golleri ikinci yarıda bulduk. Bu sefer erken golle işi çözelim” dedi. Terim, Kadıköy'e firesiz gitmeleri gerektiğini de sözlerine ekledi. Oyuncular da hocalarına galibiylet sözü verdi.