SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ara transfer döneminde Fenerbahçe’nin listesinde 1. sırada yer alan Younes Belhanda için Montpellier başkanı Nicollin net konuştu.

Devre arasında sarı-lacivertlileri uzun süre peşinden koşturan Belhanda son aşamaya gelinmesine rağmen Montpellier Başkanı’nın araya girmesi sonucunda son anda imza atmaktan vazgeçmişti.

Aykırı kişiliği ile bilinen başkan F.Bahçe’ye Belhandayı kesinlikle satmayacağını söyleyerek bu transfere son noktayı koyan isim olmuştu. Fransa’da yayın yapan Sports.fr adlı siteye konuşan Nicollin sezon sonunda Faslı orta saha oyuncusunun takımdan ayrılacağını açıkladı.

İşte başkanın o sözleri; “Grammont’ta (Montpellier’nin idman sahası) gelecek sezon bazı isimler olmayabilir. Cabella ve Stambouli’ye iyi teklifler gelmesi halinde satacağız. Belhanda ise ayrılacak. Bunu kendisi istedi. Ona şimdiden başarılar diliyorum. Bedimo için çok ilginç teklifler var. Utaka, Pitau ve Jeunechamp’ın da sözleşmeleri sona eriyor.” şeklinde konuştu.

Belhanda’ya ise geçtiğimiz günlerde Fas basınında çıkan bir röportajında Beşiktaş’ın da talip olduğu sorulmuş, oyuncu da “Belki gidebilirim…” yanıtını vermişti.

(fotospor)

 

Yayınlanma Tarihi:22:39,