SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü, 2013-2014 sezonun kombine biletleriyle ilgili detayları açıkladı. Kombine fiyatlarındaki büyük artış ise dikkatlerden kaçmadı.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan açıklamada önümüzdeki sezon en düşük kombine bilet fiyatının 1100 TL olduğu belirtilirken en pahalı kombine biletin ise 8200 TL olduğu ifade edildi.

Sarı-lacivertli kulüpten konu ile alakalı yapılan açıklama şu şekilde;

“Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Kombine Kartlarının 2013-2014 Futbol Sezonu yenileme süreci, eski kart sahipleri için Maraton Alt, Maraton Üst, Fenerium Alt, Fenerium Üst Tribün Kartları için 22.04.2013 (Pazartesi) günü başlayacak olup Türk Telekom ve Migros Tribünleri'nin kombine yenilemeleri için önümüzdeki günlerde ayrıca açıklama yapılacaktır. 22.04.2013 (Pazartesi) günü başlayacak olan yenileme dönemi , 31.05.2013 (Cuma) günü sona erecektir. Yenileme sürecinin sonrasında, Divan/Kongre Üyeleri için 3-4 Haziran, Premium Kart sahipleri için 5 Haziran tarihlerinde öncelikli satış yapılacaktır.

Genel satış 7 Haziran Pazartesi günü itibariyle başlayacaktır.

Kongre üyeleri : 5 adet

Premium Kart: 4 adet

Platinium Kart : 3 adet

Gold Kart : 2 adet

Klasik Kart : 1 adet

ÖNEMLİ NOT: Maraton Alt ve Fenerium Alt Tribünleri'nde bulunan “Lacivert” tribünleri, yeni sezonda “A Blok” ismini, “Sarı” tribünleri ise “I Blok” ismini alacak olup ilgili bloklardaki yerleşim planı ve kombine ücretlendirmesi de buna göre düzenlenmiştir. Taraftarlarımızın, Kombine Kart Merkezimize yapacakları başvurular için “kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraflarını” yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

İşte yeni kombine fiyatları

Yayınlanma Tarihi:20:12,