SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başta Galatasaray olmak üzere bir çok kulübün listesinde olan milli yıldız için Galatasaray bastırırken, Fenerbahçe’den teklif yok.

Alper Potuk’un transferi için Radyospor’a bilgi veren Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, “Alper’i isteyen çok sayıda kulüp var ama henüz kimseyle anlaşmadık” dedi.

GALATASARAY İSTİYOR 
Oyuncunun geleceği için sezon sonunu beklediklerini ifade eden Şahbaz, oyuncuya Galatasaray’dan teklif olduğunu açıkladı. Şahbaz, “Alper’e çok sayıda teklif var. Galatasaray oyuncuyu istiyor. Galatasaray dışında isteyen çok sayıda kulüp var. Sezon bittiğinde  son kararı vereceğiz” dedi.
Şahbaz, Fenerbahçe’den Alper için bir teklif var mı sorusuna, “Fenerbahçe’den teklif almadık” diye yanıt verdi.
FİYATI NE OLACAK?
Geçen sezonun devre arasında 5 milyon euroya Fenerbahçe’ye verilen ancak oyuncuyla anlaşaılamadığı için Eskişehir’e geri dönen Alper Potuk için ön görülen fiyat ise 6.5 milyon euro.ALPER’DEN AÇIKLAMA
Alper Potuk, son dönemde hakkında Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddialar için “Ben Eskişehirspor'un futbolcusuyum. Kulübümle 3 yıllık sözleşmem var. Eskişehirspor'un menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa o olur” dedi.
Yayınlanma Tarihi:12:03,