SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amsterdam şarkısı

F.Bahçe’nin Eskişehirspor ile oynadığı maça yoğun ilgi gösteren taraftarlar UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale yükselen takımlarını bağırlarına bastı.

Güncellenme: 09:14, 15/04/2013
Amsterdam şarkısı

F.Bahçeli taraftarlar, UEFA Avrupa Ligi finali için hazırlanan “Pierre Webo, Moussa Sow'uyla, orta sahada Salih Uçan'ıyla, ceza alan taraftarınla, gidiyoruz Amsterdam'a” bestesiyle coştu…

Fenerbahçe'nin Eskişehirspor ile oynadığı maça yoğun ilgi gösteren taraftarlar UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finale yükselen takımlarını bağırlarına bastı. Sarı-lacivertli taraftarlar, maç öncesi “Pierre Webo, Moussa Sow'uyla, orta sahada Salih Uçan'ıyla, ceza alan taraftarınla, gidiyoruz Amsterdam'a” şeklindeki tezahüratla tribünleri coşturdu. Taraftarlar daha sonra oyuncuları tek tek tribüne çağırdılar.

Sarı-lacivertli taraftarlar, 3 kulvarda da yoluna devam eden takımlarından 3 kupayı da istediğini maçtan önce pankart açarak dile getirdi. Maç başında Maraton Alt tribününde “Doruklara sevdalandık” sözleriyle, 3 kupanın resmedildiği bir pankart açıldı. Maraton tribününde ise ‘Asla yalnız kalmayacaksınız' yazılı pankart açıldı. Futbolseverler tribünlerin tamamını doldurdu.