SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yolanthe’den bebek mesajı

Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, Hollanda medyasına verdiği röportajda işlerinin yoğunluğu nedeniyle henüz anne olmak için kendini hazır hissetmediğini söyledi.

Güncellenme: 17:41, 13/04/2013
Yolanthe’den bebek mesajı

Galatasaraylı taraftarların ‘yengesi’ Yolanthe Sneijder Cabau’dan flaş açıklamalar… Hollanda’nın AD gazetesine konuşan ünlü model, çocuk sahibi olmak istediğini ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle henüz anne olmak için kendisini hazır hissetmediğini söyledi. Yolanthe Yenge, her kadın gibi anne olmayı düşündüğünü ancak çocuğunu bir bakıcıya emanet etmektense kendisi bakmak istediğini ve bu nedenle de şu an uygun zaman olmadığını vurguladı. İtalya’dan ayrılıp Türkiye’ye gelmeleri konusunda kendilerine sunulan en uygun teklifi değerlendirdiklerini belirten Yolanthe Cabau, eşi Wesley Sneijder’in Galatasaray’ı seçmekle en iyisini yaptığını ifade etti.

Ünlü model, Eşi Wesley Sneijder’in kendini başka bir kadına kaptırması konusunda en ufak bir çekincesi olmadığının altını çizen Yolanthe Yenge, “Ben hiçbir zaman eşim bir başkasına gitmez diyecek bir kadın değilim. Ancak evliliğimizde bizi birbirimize bağlayan bağların yeterince kuvvetli olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

AMK ÖZEL HABER