SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Eğer görevi bırakmış olsaydın bu başarılar olamazdı. Bu takım senin sayende buralara kadar geldi. Ben sana inandım ve sen de başardın.”

F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, maçın bitiş düdüğüyle soluğu soyunma odasında alırken, bütün futbolcuları tek tek kutladı ve “Kupayı getirin rakamı siz belirleyin” dedi. Başkan daha otelde yönetici arkadaşları ile sohbet ederken “F.Bahçe'nin tarihi değişti. F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finali, Avrupa Ligi'nde yarı finali bu yönetimde gördü. Artık final ve kupa zamanı.

TARİH YENİDEN YAZILACAK BUNU HERKES GÖRECEK

3 Temmuz süreci yaşandı. Yaşanan tüm zorluklar, içeriden ve dışarıdan yapılan saldırılar karşısında bu camia dimdik ayakta durdu. Rüya gibi değil mi, nereden nereye gelindi. Biz yönetim olarak teknik heyete ve oyunculara güvendik, inandık. Tarih yeniden yazılacak ve bunu herkes görecek” dedi.

BAŞKAN en büyük bombayı ise otele sakladı. Sezon içerisinde 2 kez istifa eden teknik direktör Aykut Kocaman'ı terbik ederken “Eğer görevi bırakmış olsaydın bu başarılar olamazdı. Bu takım senin sayende buralara kadar geldi. Ben sana inandım ve sen de başardın” diyerek bir anlamda Aykut Hoca'yı bırakmayarak ne kadar doğru bir karar verdiğinin altını çizdi.

İrfan YİRMİBEŞ / AMK

Yayınlanma Tarihi:09:40,