SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi’nde Portekiz’in Benfica ekibi ile eşleşen F.Bahçe’yi Lizbon’da zorlu bir atmosfer bekliyor. Portekiz’in güçlü ekibi Benfica, maçlarını 2003 yılında yapımı tamamlanan 65.647 kişilik Işık Stadı’nda oynuyor. Son derece tutkulu bir taraftar kitlesine sahip olan Benfica, F.Bahçe maçında da bu desteği arkasına alacak.

BİLET FİYATLARI UÇTU

Sarı-lacivertli temsilcimiz F.Bahçe’nin taraftarları ise Portekiz biletlerini şimdiden almaya başladı. THY’de 2 Mayıs Perşembe ve 1 Mayıs Çarşamba günü biletleri bir anda tükenirken, 30 Nisan Salı günü için biletler ise 3 bin 200 liraya yükseldi. Bu biletlerin de bir anda tükenmesiyle Lizbon’a gitmek için tek seçenek kaldı. 29 Nisan 2013 Pazartesi günü seçeneğinin fiyatı ise 1665 lira olarak açıklanıyor.

3 BİN 250 F.BAHÇELİ

Uçak biletlerinin bir anda tükenmesinin ardından tüm gözler maç biletlerine çevrildi. Işık Stadı’nda sarı-lacivertli temsilcimizi 3 bin 250 Türk taraftarın desteklemesi bekleniyor. F.Bahçeli taraftarların, Almanya’da olduğu gibi stadyumda üstünlüğü ele geçirmesi ise Benfica’nın tutkulu taraftarları nedeniyle pek mümkün görünmüyor.

Yayınlanma Tarihi:13:38,