SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Takım can derdinde O alemde!

Samsunspor’da devre arası Karşıyaka’dan transfer edilen Fatih Şen’in Şanlıurfa mağlubiyeti sonrası barda çekilen görüntüleri ortaya çıktı, taraftar isyan etti.

Güncellenme: 11:12, 11/04/2013
Takım can derdinde O alemde!

Karadeniz ekibine geldiği günden bu yana yıldızı bir türlü taraftarla barışmayan Fatih Şen, Şanlıurfa maçı sonrasında gittiği eğlence merkezinde görüntülendi. Fatih'in daha önce 1-1 biten Adanaspor maçında sarı kart görerek Karşıyaka maçı öncesi cezalı duruma düşmesi, taraftarlar arasında ‘eski takımına karşı oynamamak için bilerek kart gördü' yorumlarını da beraberinde getirdi. Önceki gece barda çekilen bu fotoğraf da bardağı taşıran son damla oldu. Samsunsporlu taraftarlar Fatih'i protesto etmek için idmana akın etti. Fatih Şen de taraftarların protestosuna karşılık verince ortam bir anda gerildi.

YÖNETİM SAKİNLEŞTİRDİ

Başkan Emin Kar ve yöneticiler, taraftarların temsilcilerini tesislere alarak sakinleştirmeye çalıştı. Bu olay üzerine kırmızıbeyazlı taraftarlar, yönetime ve Fatih'e seslenerek, “Bu taraftar sana tepki vermeyi de bilir elbet. Yönetimden çıksın biri bu fotoğrafı açıklasın. Takımımız bu zor günlerinde kümede kalmak için savaşırken, bu futbolcu ne yapıyor oralarda diyerek?” tepkilerini gösterdiler. Bu konuda ise Samsunspor Yönetimi ise henüz bir karar almış değil…