SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’da cumartesi günü deplasmanda oynanacak Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıkları sürerken, teknik direktör Hikmet Karaman alt yapıdan A takıma çağırdığı genç oyuncular için ayrı idman programı uyguluyor.

Bursaspor’da teknik direktör Hikmet Karaman alt yapıda izleyip beğendiği ve A takımla idmanlara çıkardığı futbolcular için ayrı program uyguluyor. Genç futbolcular bugün sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri’nde çift kale maç yaptı. Teknik Direktör Hikmet Karaman genç futbolcularla tek tek ilgilenirken, zaman zaman maçı durdurup uyarılarda bulundu. A takımda forma şansı bulamayan Hakan Aslantaş, Aziz ve Barış Örücü de genç futbolcularla birlikte karşılaşmada oynadı.

Gençlerin maçını Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, ismi Chelsea ile gündemde olan Enes Ünal’ın babası Mesut Ünal, Futbol Geliştirme Programı Sorumlusu Faruk Korkmaz ve alt yapı antrenörleri de takip etti. Karşılaşmayı yeşil takım 3-1 kazanırken, golleri Enes Ünal (2) ve Mert Attı. Beyaz takımın tek golü ise Aziz Eraltay’dan geldi.

Bursaspor A takımı akşam saatlerinde yapacağı antrenman ile Mersin idmanyurdu maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Yayınlanma Tarihi:15:05,