SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yine Chelsea yine aşk üçgeni… Yaklaşık üç yıl önce Chelsea'de yıldız futbolcu John Terry'nin Wayne Bridge'in sevgilisiyle ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Bu olay sonrasında daha da büyümüş sonraki yıllarda Terry'nin milli takım kaptanlığı bile alınmıştı.

Daily Mail'in haberine göre Chelsea bir aşk üçgeni daha yaşanıyor. Atletico Madrid'de forma giyen Thibaut Courtois ile Werder Bremen'de kiralık olarak forma giyen Chelseali futbolcular Kevin De Bruyne arasında problem var. Habere göre Courtois, Kevin De Bruyne'nin sevgilisi Caroline Lijnen ile birlikte yakalandı.

İddialara göre 20 yaşındaki Lijnen, Bremen'de yaşamaktan sıkıldığı için sık sık Avrupa seyahatlerine çıkıyor ve bu seyahatlerin çoğunluğu ise Madrid'e oluyor. Olayı gören kaynak ise “Madrid'deki evde Kevin'i aldatıyordu. Kevin olayı bilmiyordu. Sonra öğrendiğinde ise deliye döndü. Onun için çok büyük bir şok oldu” dedi.

(Eurosport)

Belçiika Milli Takımı'ndan da takım arkadaşı olan iki futbolcunun geçen ay oynanan Makedonya maçından önce tartıştıkları iddia ediliyor.