SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul’daki maçtan istedikleri skoru alarak ayrıldıklarını ifade eden Aykut Kocaman, ikinci maç öncesi tedbiri elden bırakmamak gerektiğini ifade etti.

Kocaman yarınki maçla alakalı olarak,” İlk maçı istediğimiz gibi bitirdiğimizi söyleyebilirim. Gol yemeden alınabilecek skorlar içinde en iyisini aldık. Yarın bize küçükte olsa bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Kulüp tarihimizde ilk kez yarı finali görme amacındayız. Çok zor olacak. Dünkü G.Saray maçı bunun örneği. Bir İtalyan takımıyla oynuyoruz. Ancak bunların üstesinden gelebilecek kaliteye sahip olduğumuzu da biliyoruz. Umarım yarın turu geçen taraf biz olacağız. Yarın çıkacak kadro ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum. 4-5 arkadaşımızın hastalıklarla ilgili sıkıntıları vardı. Onların durumuna göre kadroyu şekillendireceğiz.

Salih çok büyük aksilik olmazsa, F.Bahçe futbol takımını temsilen yüzlerce maç oynayacak. Salih için sabırlı olmamız gerekiyor. Çok yetenekli bir oyuncu. F.Bahçe’ye uzun yıllar hizmet edecek. Genelde evinde oynayan takımların galibiyet oranı her zaman daha fazla. Bu nedenle seyircinin olmaması küçük de olsa bizim için bir avantaj olarak gözüküyor. ” diye konuştu.