SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fener’de bir ilk

Lazio maçı için İtalya'ya giden sarı-lacivertli takımdan öğleden sonra Roma'ya indi. Başkan Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu kafilede dikkat çeken nokta şike davasının ardından yönetici İlhan Ekşioğlu'nun ilk kez bir deplasman maçına gitmesiydi.

Güncellenme: 16:50, 10/04/2013
Fener’de bir ilk

UEFA Avrupa Ligi’nde yarı final için İtalya’ya giden Fenerbahçe, Roma’ya indi. Saat 13.00’de Sabiha Gökçen’den özel bir uçakla hareket eden sarı-lacivertli kafilede Başkan Aziz Yıldırım ve bir grup yönetici de vardı. F.Bahçe kafilesinde en ilginç nokta yönetici İlhan Ekşioğlu’nun da yer almasıydı. Şike davasında Aziz Yıldırım ile birlikte ceza evinde en uzun süre kalan isimlerden olan İlhan Ekşioğlu tahliye olduktan sonra ilk kez bir maç için deplasmana gitti. Şükrü Saraçoğlu’nda da bir maça rastlanmayan Ekşioğlu, yönetim kurulu toplantılarına da pek fazla katılmıyordu. Fiumicino Havalimanı’nda hiçbir taraftarın karşılamadığı Fenerbahçe kafilesi buradan kamp yapacağı otele geçti.

Sakatlığı bulunan Moussa Sow’un yer almadığı kadroda şu isimler bulunuyor: Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Gökhan Gönül, Egemen Korkmaz, Bekir İrtegün, Joseph Yobo, Reto Ziegler, Hasan Ali Kaldırım, Raul Meireles, Caner Erkin, Salih Uçan, Mehmet Topal, Selçuk Şahin, Cristian Baroni, Dirk Kuyt, Mehmet Topuz, Pierre Webo, Milos Krasic, Beykan Şimşek.

Yayınlanma Tarihi:16:38,