SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tweet’i sosyal medyada paylaştıktan 1 saat sonra A2 Takımı’nın antrenmanı öncesi Bursaspor Kulübü ile ilişkisi duyurulan Osman Talha Kotaran, Doğan Haber Ajansı’na (DHA) çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kotaran yaptığı açıklamalarda şunları paylaştı:

“BÖYLE AYRILDIĞIMA ÜZGÜNÜM”

“9 yaşında Bursaspor’da futbola başladım. Böyle ayrıldığım için üzgünüm. Taraftarın bu kadar çok tepkisini çekeceğini düşünmemiştim. Bursaspor’u kötülemek istemiyorum. Çok yıllarım geçti. Çok şey öğrendim. Bu şekilde ayrılmak istemezdim. Beşiktaş’a hayranlığım tabii ki var. Yaptığım şey için üzgünüm. Fernandes iyi bir futbolcu olduğu için izlemek istedim. Fernandes gol atarsa sevinirim diye attığı tweet için üzgünüm.”

“1 SAAT İÇİNDE GÖNDERİLDİM”

“Tweet’i attıktan 1 saat sonra antrenmanımız vardı. Vakıfköy’e giderken taraftarların , ‘böyle futbolcu olmaz’ diye tepki yağmaya başladı. Bende kaldırmak zorunda kaldım. Bu olay yöneticilere kadar gitmiş. Alt Yapı Sorumlusu Faruk Korkmaz yanına çağırdı. ‘Beşiktaşlı mısın?” diye sordu. Ben de yalan söyleyemem Beşiktaş’a sempatim var dedim. Bana bugüne kadarki çalışmalarından teşekkür ederiz, sezon sonu gelip bonservisini alabilirsin dedi.”

“SEZON 2 AY SONA BİTİYORDU”

“Sezonun bitmesine 2 ay kaldı. Açığımı kapatmak için fitness’a yazılmayı düşünüyorum. Yeni sezonda takım bulmak için uğraşacağım. Benim menajerim olmadığı için biraz sıkıntılı günler geçirebilirim.”

BEŞİKTAŞLILARA TEŞEKKÜR”

“Benim en büyük üzüntüm 9 yıl birlikte olduğum insanlardan ayrıldığım için üzgünüm. Beşiktaşlı taraftarların bana sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Ben Beşiktaş’a sempatim olduğunu söylemiştim. Beşiktaşlıyım. Ama ben olaya profesyonel bakılmasını düşünmüştüm. Bu kadar büyük tepki beklemiyordum.”

Yayınlanma Tarihi:19:34,