SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mor beyazlı ekip, Durugöl Tesisleri’nde Hector Cuper gözetiminde Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Geçen hafta kadro dışı bırakılan Alfredo Monje’de bugünkü antrenmana katıldı.

“İLK DEPLASMAN GALİBİYETİ OLACAK” 

Trabzonspor maçının zor geçeceğini vurgulayan teknik direktör Hector Cuper, bir galibiyetle çok şeyin değişebileceğine dikkat çekti. Bu sezon Orduspor’un deplasmanda hiç galibiyeti olmadığını da anımsatan Cuper, Trabzonspor’u yenerek hem 3 puanla tanışacaklarını hem de ilk deplasman galibiyetini alacaklarını söyledi. Takımının iyi oynadığını, fakat sonuç alamadığını vurgulayan Cuper, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Taraftarımız da elinden geleni yapmaya çalışıyor. Sokaklarda her yerlerde pankartlar vardı. Bu da takım için bir artı sonuç. Bunun karşılığını verebilmek için sonuç alabilmek gerekiyor. Takım elinden geleni yapıyor, ciddiyetle çalışıyor ama sonuçta bizim istediğimiz galibiyet. Bir galibiyetin çok şey değiştireceğini düşünüyorum.”

“TAKIM DEĞİŞEBİLİR” 

Trabzonspor’un durumunun iyi olmadığına da dikkati çeken Hector Cuper, açıklamasına şöyle devam etti: “O yüzden çok zor bir maç olacak. Takım içerisinde bir kaç değişiklik olabilir. Bütün maçlar bizim için artık zor. Trabzonspor maçında istediğimiz üç puanı alacağımızı umuyorum. Takım galip gelmek istiyor ve taraftarlar için bir şeyler yapmak istiyor. Umarım Trabzonspor karşısında bu gerçekleşir.”

Yaklaşık bir buçuk saat süren antrenmanda mor beyazlı ekip, taktik idmanı yaptı. Antrenmana izinli olan İbrahim Kaş katılmadı.

Yayınlanma Tarihi:16:02,