SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İTALYA profesyonel futbol ligi Serie A’da 31’nci hafta maçlarında Fiorentina ile karşı karşı gelen Milan’ın asi çocuğu Balotelli, trende sigara içerken yakalandı.

Hızlı tren hattında 9549 sefer sayılı trende kendilerine ayrılmış 2 numaralı vagonda seyahat eden oyuncularla şakalaşan Milan Asbaşkanı Adriano Galliani, kondüktörün kırmızı-siyah renkli şapkasını alarak, “Bu şapkayı en çok renklerinden dolayı seviyorum” diyerek kafasına geçirdi. Bu arada kondüktör Galliani’nin yanına gelip, “Balotelli’nin kulağını çekseniz iyi olu, tuvalette sigara içiyor” dedi.

Yüzünü bir anda ciddileştiren Galliani, “Bu demek oluyor ki ceza vereceğiz” dedi. Ancak Galliani bununla da kalmayıp Niang’a dönerek, “Sen akıllı bir çocuksun, gidip arkadaşın Balotelli’ye ceza almak üzere olduğunu söyle” diye konuştu.

Daha sonra telefonla Balotelli’nin menajeri Mino Raiola’yı arayarak, “Mino, senin oğlan trenin tuvaletinde sigara içiyordu haberin olsun” diyip, futbolculara dönerek, “Mino ve ben onu çok sıkı markaja alacağız” diye konuştu.

Mario Balotelli, Manchester City forması giydiği dönemde de sigara içerken yakalanmış, teknik direktör Roberto Mancini, Balotelli’nin sigara içtiğini bildiğini ancak onaylamadığını açıklamıştı.

Yayınlanma Tarihi:10:04,