SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanya’da Atletico Madrid forması giyen milli futbolcumuz Arda Turan, Kanaltürk’te yayınlanan Topbizde programına telefonla bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu.

Arda, G.Saray’ın Real Madrid ile oynayacağı maçla alakalı olarak ”Real’i geçmek kolay değil, ama Türk Futbolu için kazanmalıyız.” dedi.

G.Saray ve F.Bahçe’yi Avrupa’da gelmiş olduğu nokta için tebriklerini ileten Arda Turan, ”Bir G.Saray taraftarı olarak takımımla gurur duyuyorum, ama Atletico Madrid’de çok mutluyum.” dedi.

Burak Yılmaz hakkında da konuşan milli futbolcu, ‘Burak Yılmaz dünyada herkesin ismini bildiği bir futbolcu. Şampiyonlar Ligi’nde 8 gol atma başarısı göstermiş bir isim. Burak’ın hem futbolculuğuyla hem de dostluğu ile övünüyorum. Kimseye oraya gel buraya gel demem. Burak’a da İspanya’ya gelmesini söylemedim.” ifadelerini kullandı.

‘F.BAHÇE İLE İLGİLİ KARARIMI DAHA ÖNCE BELİRTTİM’

Arda, Sergen Yalçın’ın F.Bahçe’de forma giyer misin sorusu üzerine,  ”Ben profesyonel bir futbolcuyum, ama aynı zamanda bir G.Saray taraftarıyım. F.Bahçe ile alakalı görüşümü de seneler önce söyledim. F.Bahçe de Türkiye’nin en büyük takımlarından bir tanesi. İki takımımıza Avrupa’da başarılar dilerim.” diye konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:00:31,