SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mayıs ayındaki seçimde yönetiminde değişime gitmeyi düşünen başkan Fikret Orman, yakın dostu işadamı Muzaffer Nasıroğlu'na pozisyon arıyor

Mayıs ayının başında Tüzük Tadil Kongresi'ne gidecek Beşiktaş Kulübü, mayıs ayı sonunda yapmayı planlanan seçimli genel kurulu da bu toplantıda üyelerine duyuracak. Yeni tüzüğe göre iki kez her üç senede bir mayıs ayında yapılacak kongrelerin ilki bu sene gerçekleştirilecek. Kongre için çalışmalarını da sürdüren başkan Fikret Orman ise listesini belirlemeye başladı.

NASIROĞLU BİLMECESİ

Geçen seçimde Orman'ın listesinde olması beklenen ancak son anda geri çekilen Muzaffer Nasıroğlu, mayıs ayında yapılacak kongrede bu kez listede yer alacak. Ancak geçen seçimde listeye girmesi durumunda ikinci başkan olması beklenen Nasıroğlu için nasıl bir çözüm düşünüldüğü merak konusu. Çünkü Orman, yeni yönetimde de olması beklenen ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'den bu görevi almayı düşünmüyor.

TRİBÜNDEN TRANSFER!

Listede olması beklenen diğer isimler ise Cengiz Sarıkaya ve Hasan Bozkurter. Camianın yakından tanıdığı ve siyah-beyazlı tribünlerden gelen bu iki isimle de görüşen Fikret Orman'ın özellikle Sarıkaya'ya söz verdigi biliniyor.

Hüseyin ÇAĞLAR/AMK