SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orduspor Yönetim Kurulu üyesi Akın Çiçek, bu hafta oynayacakları Fenerbahçe maçını kazanmak istediklerini belirterek, “Lazio galibiyeti bizi korkutmuyor. Tek hedefimiz üç puan” dedi.

Yönetici Akın Çiçek Fenerbahçe maçıyla ilgili gazetecilere değerlendirmede bulundu. UEFA Avrupa Ligi çeyrek finali maçında Fenerbahçe’nin Lazio’yu 2-0 mağlup etmesi nedeniyle rakiplerini kutlayan Akın Çiçek, “Bu hafta Fenerbahçe’yi ağırlayacağız. Fenerbahçe maçı üç ihtimalli bir maç. Ama onu düşme potasında olan ve puana ihtiyacı olan bir Orduspor karşılayacak. Biz tabi ki yenmek istiyoruz ama şunu unutmayalım karşımızdaki Fenerbahçe” dedi.

KADRO DIŞI OLABİLİR

İbrahim Kaş’ın kadro dışı kaldığı iddialarının doğru olmadığını, kendisine bir hafta izin verdiklerini, kadro dışı bırakılan Alfredo Monje’nin de Fenerbahçe maçından sonra tekrar takıma katılabileceğini belirten Çiçek, “Monje başkanımızla görüştü. Hocamız başkanımız bir değerlendirme yaparak Monje’yi tekrar A takımında göreceğiz. Dilek ve temennimiz bu. Yiğit Gökoğlan bildiğiniz gibi kadro dışı. Önümüzdeki günlerde hocamız ve yönetimimizin tasarrufunda bazı futbolcularda kadro dışı kalabilir” diye konuştu.

TARAFTARA ÇAĞRI

Taraftardan Pazar günkü maç için destek beklediklerini de tekrarlayan Çiçek, “Biz hocamıza ve taraftarımıza güveniyoruz. Bizi taraftarımız Pazar günü yalnız bırakmayacak. Lazio’nun yapamadığını beklide biz yapacağız. Seyirci bizim için çok önemli. Onlar inansınlar, bu maçın sonu ne olursa olsun. Bundan sonrada 6 haftalık maçımız var” dedi.

‘ZOR MAÇ OLACAK’

Futbolcular David Barral, Jaime Romero, Agustin Garcia İniguez ortak yaptığı değerlendirmede ise Fenerbahçe maçının zor bir maç olacağını bildiklerini, taraftar desteğiyle bu maçı kazanacaklarını söyledi.