SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‏@fesfena Lazio’nun UEFA’da yenilgisi yoktu, ta ki Fenerbahçe ile karşılaşana kadar.

@OzanKibritci Maçtan önce, Lazio kupada hiç yenilmedi diyenler.. Yenilmemiş takım yoktur, Fenerbahçe ile karşılaşmamış takım vardır!

@Aysalozge Çok pardon diyerekten….O zaman kalbimde yatan fenerbahçe aşkıııı fenerbahçem benimmm biriccik sevgilimm soyle senden baska kimim var benim

@BurakAtesyurek Fenerbahce sen cok yasa, canim feda olsun sana. Hic bir seye degisilmez, senin sevgin bu dunyada.

‏@erkandmrbs Siz buna Fenerbahce demissiniz ama bu bildigin aşk.

@muratkaral Fenerbahçelilere “Yendiğiniz takım dünya devi değil” diyenler, dünya devi tam karşınızda duruyor zaten.

@Durukan_1907 Bizansın Lazio’sunu Osmanlı’nın FENERBAHÇE’si bozguna uğrattı Romayı da yakarız bızansıdaaaa. FENERBAHÇE TÜRKİYE’DİR SARI – LACİVERT ♥ ♥

‏@cunuvar FENERBAHÇE [UE][FA]VORİSİ OLDU!

@fbEm1ne Bu yıl UEFA kupası maçlarında Fenerbahçe; evinde ve deplasmanda yenilmeyen takımları yene yene yoluna devam ediyor. HELAL OLSUN!

‏@gulcaanmortaas Hep inandık, hiç yılmadık. En kötü gününde dimdik ayaktaydık! Yemin ettik biz bu sene, boyun eğecek herkes Fenerbahçe’ye!!!

@ndmrbs Koydum bütün sevinçleri önüme, baktım hepsi fenerbahçe !

@GfbAngels İmparator Neron değil, Fenerbahçe yakacak Roma’yı! Amsterdam’a gidip getirecek kupayı! Yolun sonu şampiyonluk!

@gulsahh23 12 maçta mağlubiyet görmeyen lazıo ya mağlubiyeti tattırmakla kalmadık herkese haddini bildirdik şimdi bağırın lan en büyük Fenerbahçe

@EsraAslan23 Dilimde sarkilarin gunduz gece , deli gibi asigiz Fenerbahce, bu dunyayi yakariiz senin icin sampiyonluk gelinceeeeeee

@onuraker Uzun zamandir bu kadar cok mutlu olmamistim.Her hafta kanser etsende yuzumuzu guldurdugun icin tesekkurler Fenerbahçe,tesekkurler cocuklar..

‏@gecegelencis UEFA sen Fenerbahce’yi ne kadar men edersen et, gunu gelir kupani gozunun onunde kaldirir ! O gun cok cok yakin ! ‏ @bayasosyalkus Helal olsun Fenerbahçe’m! Çeyreğini attık, yarısı kaldı. Hiçbir şey yerini tutmuyor bu sevinçlerin bu sevdanın!

@busraacay Sizce de Fenerbahçe tam olarak önünde eğilenecek, öpüp başına konulacak, Allah ne verdiyse sevilecek, bir takım değil mi gerçekten?

@Sebooarslan Ülkemizi en iyi şekilde temsil eden fenerbahçeye ve fenerbahçe taraftarının sonsuz desteğine karşı tebrik ederim,beklenen son buydu

@ayca__d ÇOCUKLAR İNANIN İNANIN ÇOCUKLAR GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ GÜNEŞLİ GÜNLER FENERBAHÇE DÜŞMANLARINI YENECEĞİZ SOKAKLARI CEHENNEME ÇEVİRECEĞİZ!!

@bussraa1907 Maçtan sonra evdeki bayram havasını seviyorum. Fener maclarından sonra sokakta gururla yürümeyi seviyorum. Fenerbahce’yi daha cok seviyorum.

@Bulent__Kocak Bu galibiyet 12 numaranın eseridir.Fenerbahçe taraftarıyla hep daha iyi olmuştur,bu kadar seyircisiz cezanın sebebi de budur..

@BusahGENCER Ayağa kalk ceketini ilikle esas duruşa geç ve başını öne eğip selam ver Avrupa dümenlerle 1 yılını yediğin Fenerbahçe hakkını almaya geliyor

@FurkaanCan Fenerbahce diye bi hastalıgım var, Allah şifa vermesin.

@Eda_Yilmz Dilimde sarkilarin gunduz gece, deli gibi asigiz fenerbahce, bu dunyayi yakariz senin icin, sampiyonluk gelince!!!

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:00:40,