SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı devre arasında kadroya katılan Webo, Emre ve Ziegler'in çok isabetli transferler olduğunu söyledi. Ancak yarım sezonluk Atletico Madrid macerası yaşayan ve daha sonra yuvaya dönen Emre Belözoğlu'na ayrı bir parantez açan Kiğılı, AMK'ya şu açıklamalarda bulundu: “Devre arasında renklerine bağladığımız Emre, Webo ve Ziegler'in ne kadar isabetli transferler olduğunu F.Bahçe'nin 3 kulvarda yoluna devam etmesi gösteriyor.

‘BU KADRO DA YETERLİ’

Sadece Webo değil, Emre ve Ziegler de takıma önemli katkılar sundu. Emre statü gereği UEFA Avrupa Ligi'nde forma giyemiyor. Emre forma giyseydi rahatlıkla UEFA Avrupa Ligi'ni kazanabiliriz diyebilirdim. Ama F.Bahçe kadrosunda birbirinden kaliteli futbolcular var. Bu kadronun da Avrupa Ligi'nde finale kadar gidebileceğini ve kupayı müzemize getireceğine inanıyorum.”

ORDU’YA KARŞI ZOR

Öte yandan sakatlığı nedeniyle tedavisine devam edilen Emre Belözoğlu takımdan ayrı özel bir program doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Dün sahada düz koşu yaptıktan sonra tesislerde kendisi için hazırlanan programa uyan Emre'nin Ordu ile oynanacak maça yetişme ihtimali oldukça az. Ancak başarılı oyuncunun Es-Es önünde yeniden sahadaki yerini alması bekleniyor.