SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Real Madrid takımıyla 3 Nisan Çarşamba günü oynayacağı UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçı için Madrid’e gitti.

Atatürk Havalimanı’ndan özel uçakla Madrid’e giden sarı-kırmızılı ekibe, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak eşlik etti.

Havaalanındaki yolcu ve görevlilerin yoğun ilgi gösterdiği futbolcular, kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmedi.

Albayrak, havaalanında yaptığı açıklamada, kendilerini zor bir maçın beklediğini belirterek, ”Rakibimizi iyi tanıyoruz. Güzel bir maç olacak. Bir rüya görmüştüm. İnşallah o rüya tutar” diye konuştu.

Real Madrid’in çok güçlü olduğunu vurgulayan Albayrak, ”Aslında kardeş takım diyebiliriz. Başkanı ve hocası iyi dostlarımız. Rakibimiz çok güçlü bir takım ama Galatasaray da Avrupa’nın 8 iyi takımından birisi. Taraftarımızın da büyük desteğiyle Türkiye’ye avantajlı bir skorla döneceğiz. Başımızda ‘I love you hocam’ var. Kendisi zaten oyuncularına, ‘korkmak yok, ileri’ diyor” diyerek sözlerini tamamladı.