SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe’ye 2-0 kaybeden Akhisar Belediyespor’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu karşılaşmanın ardından şöyle konuştu;

”Bugün aslında kendi adımıza pek birşey yapmadık. Neredeyse pozisyonsuz maç bitirdik. Belki de sezonun en kotü maçını çıkardık. Bizim biraz daha tempomuzu arttırmamız, agresif olmamız gerekir. Bugünkü oyun hoşuma gitmedi.Sonuçta burada kaybettik. Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum”

“Tempo yükseltmek ve agresif olmamız lazım. Topa hakimdik ama sonuca gitmedikten sonra anlamı yok. Sonuca gitmek için önemlidir topa hakim olmak. Kale önünde pozisyon yaratamadık, pek hoşuma gitmedi bugünkü oyun açıkçası. Yine de yola devam edeceğiz daha 7 maç var. Bugünkü yapamadıklarımızdan ders çıkartıp eksikleri tamamlamamız lazım. Takımın kendine güvenerek oynaması lazım. Bugün bunu yansıtamadık ama yansıtacağız”.

Aykut Kocaman’la maç öncesi ne konuştukları sorusuna ise; “Aykut Kocaman'ı da maç öncesinde tebrik ettim, geçen sene de, bu sezonki performansları da çok iyi. Bütün kulvarlarda kendilerine başarılar diliyorum. Lazio maçından da iyi sonuçla ayrılacakların düşünüyorum. Tekrar tebrik ediyorum Fenerbahçe'yi” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Yayınlanma Tarihi:21:39,