SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Deneyimli hoca İBB galibiyeti sonrası şöyle konuştu; “Oyuncularımı tebrik ediyorum. Real Madrid maçı öncesi kafamızı rahatlatan bir galibiyet aldık. Özgüvenimizi tazeleyen bir maç oldu. İlk yarı özellikle çok iyi oynadık.”

Tecrübeli hoca Burak Yılmaz ve Drogba’nın formu ile ilgili sorulan soruya ise, “Burak’ın oyun stilinin biraz değişeceğini söylemiştim öyle oldu, gezerek oyuna katılarak daha da önemli işler yapacak bugün de daha fazla atabilirdi ama olmadı maşallah Allah bozmasın. Drogba da bugün çok iyi işler yaptı. Hepsinden çok memnunum ama Hamit’e ayrı bir parantez açmak lazım. Sabretti ve bugün çok iyi oynadı” diye konuştu.

Real Madrid maçı ile ilgili sorulan soruya ise, “Yarın sabahtan itibaren Real Madrid hazırlıklarımız başlayacak. Bu iki maçın iyi geçmesi için elimizden geleni yapacağız. Biz rakibimize saygı duyuyoruz. Bizde saygı duyulacak bir oyun oynamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Stat zemini hakkında da konuşan Terim, “Bugun sahanın zemini baya iyiydi. Mersin maçına kadar daha iyi olacaktır. Seyirci ve saha avantajımızı vermek istemiyoruz. Yönetim ve sahadan sorumlu arkadaşlarımız müthiş bir çalışma gösteriyor. Mersin maçını Arena’da oynamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:09:20,